Keevituslaud

märts 2, 2023

Keevituslaud on optimaalne lahendus kulukate monofunktsionaalsete rakiste vältimiseks.

Universaalne 3D-keevituslaud vastab enamustele horisontaalsete ja vertikaalsete rakistuste vajadustele. Moodulsüsteemiga on lihtne tooted täpselt ja kiirelt üles seada. Enim kasutatakse masinaelementide, kõikvõimalike raamide, piirete, treppide, väravate, kappide ja paljude muude lehtmetallist ja profiilidest toodete koostamisel.

DEMMELER 3D-süsteem

DEMMELER 3D-süsteemiga on teil käepärast õige lahendus toodete koostamiseks. Intelligentne avasüsteem pakub piiramatuid kinnitusvõimalusi ja tooriku optimaalne paigutus muudab töö täpsemaks ja tõhusamaks.

• Keevituslauad kannatavad suurt koormust ja on optimeeritud FEM-arvutustega.

• Standardversioon sisaldab täpset joonlauda ja telgede tähistust X- ja Y-suunas.

• Faasitud avad tagavad mugava poltide ja kinnitusvahendite sisestamise. Samas kaitsevad lauapinda toorikute liigutamisel ja suurte koormustega kinnitamisel.

• Külgtoendis on täiendavad avad veelgi rohkemate kinnitusvõimaluste jaoks.

• Standardjalad on reguleeritavad. Otsad on kaetud kaitsehülsiga, mis hoiab ära kaablite-voolikute muljumise ja vähendab nende kulumist. Samuti seisab nii seadistuskeere puhas mustusest ja pritsmetest.

Karastatud keevituslaud

Miks valida karastatud DEMMELER keevituslaud?

– Väiksem kulumine

– Parem kaitse pritsmete eest

– Äärmiselt vastupidav ja pikaealine

– Parem toodete pinnkvaliteet

DEMMELER pakub kahte karastamise taset, DEMONT 760 M puhul on laua pinnakõvadus kuni 760 Hv ja DEMONT 860 M-il kuni 860 Hv.

Veel postitusi:

Painutuspink

Koostas: Henri Tabri Painutuspink koosneb jäigast raamist, mis kannab kõiki seadme komponente. Raami suur jäikus on oluline, et konstruktsioonis ei tekiks deformatsioone, mis võivad painutustäpsust mõjutada. Eespoolt vaadates on näha seadme ülatala ja alatala. Üks...

AMADA Grupp

AMADA on Isamu Amada poolt 1946. aastal Jaapanis asutatud ettevõte. Praegu on grupis umbes 90 ettevõtet, sealhulgas müügiharud, tootmiskohad ja rohkem kui 8000 inimest üle maailma.AMADA pakub lehtmetalli töötlemiseks terviklikku valikut lahendusi ning turu ja...

Laserlõikus

LASERILÕIKUSE PROTSESS Laserlõikus on levinud metallitööstuse ettevõtetes üle maailma.Laserlõikeprotsess on võrreldav teiste termiliste lõikeprotsessidega. Termilistes lõikeprotsessides kasutatakse soojusallikat, millest tulenev kuumus kontsentreeritakse töödeldava...