AMADA Grupp

märts 2, 2023

AMADA on Isamu Amada poolt 1946. aastal Jaapanis asutatud ettevõte. Praegu on grupis umbes 90 ettevõtet, sealhulgas müügiharud, tootmiskohad ja rohkem kui 8000 inimest üle maailma.
AMADA pakub lehtmetalli töötlemiseks terviklikku valikut lahendusi ning turu ja klientide pidevalt muutuvate vajaduste rahuldamiseks on kontsern loonud tootmiskohtade võrgustiku strateegilistes piirkondades: Jaapan, Euroopa, Põhja-Ameerika ja Hiina.

AMADA Euroopas

AMADA on Euroopas tegutsenud enam kui 40 aastat ja ühendab endas Jaapani kogemused, traditsioonid ja parima Euroopa oskusteabe. Viimase saavutamiseks asutas grupp 2013. aastal Euroopasse tsentraalse peakorteri kohaliku turu tarbeks. AMADA Grupil tegutseb Euroopas 8 tootmisüksusega, kus töötab 1500 inimest, kes teenindavad ligikaudu 30 000 klienti.

AMADA on rohkem kui lihtsalt tööpinkide tootja, pakkudes uuenduslikke lahendusi oma klientide tehnoloogilise eelise tõstmiseks.

“Growing Together with Our Customers”

AMADA juhtmõte on kasvada koos oma klientidega ja usub, et klientide vaatenurkadel põhinevate väärtuste pakkumine tugevdab suhteid ja vastastikust usaldust. AMADA eesmärk on luua lahendusi oma Teile edu saavutamiseks – “Create Solutions for Your Success”. Seetõttu on AMADA lahendused loodud pakkuma klientidele uuenduslikke võimalusi tõhususe ja tootlikkuse kasvatamiseks.

AMADA keskkonnateadlik tootmine

AMADA Group soovib keskkonnateadliku tootmise kaudu luua sidemeid klientide, ühiskonna ja maailmaga.

  • Keskkonnasõbralike masinate tootmine keskkonnasõbralikus äriettevõttes.
  • Keskkonnasõbralikud lahendused aitab klientidel toota rohelisemaid tooteid.
  • Keskkonnasõbraliku sisekliima loomine kliendi ruumides.

AMADA ECO Products

AMADA Grupp alustas ökotoodete sertifitseerimissüsteemiga 2001. aastal ning on sellest ajast peale välja töötanud suurepärase energiatõhususe ja tootlikkusega ökotooteid.

AMADA kogukondlik vastutus

Koheldes AMADA Groupi aktsionäre, kliente, äripartnereid, töötajaid, kohalikke elanikke ja globaalset keskkonda austusega, oleme jätkuvalt hea ettevõte nii inimestele kui ka planeedile.
AMADA on pühendunud oma praktikaprogrammi toetamisele ja tulevaste talentide arendamisele. Meie praktikandid on tõeline vara, mis aitab AMADA edule märkimisväärselt kaasa.

AMADA Eestis

AMADA Gruppi esindab Eestis Aider OÜ. Oleme alates 2009. aastast igapäevaselt pühendunud tööle, et pakkuda erakordset klienditeenindust. Meie tugevused seisnevad võimes hankida ressursse, teadmisi ja oskusi kõikjalt AMADA Grupist, pakkudes kõige kõrgemal tasemel tuge, kus iganes seda vajatakse.

Veel postitusi:

Painutuspink

Koostas: Henri Tabri Painutuspink koosneb jäigast raamist, mis kannab kõiki seadme komponente. Raami suur jäikus on oluline, et konstruktsioonis ei tekiks deformatsioone, mis võivad painutustäpsust mõjutada. Eespoolt vaadates on näha seadme ülatala ja alatala. Üks...

Keevituslaud

Keevituslaud on optimaalne lahendus kulukate monofunktsionaalsete rakiste vältimiseks. Universaalne 3D-keevituslaud vastab enamustele horisontaalsete ja vertikaalsete rakistuste vajadustele. Moodulsüsteemiga on lihtne tooted täpselt ja kiirelt üles seada. Enim...

Laserlõikus

LASERILÕIKUSE PROTSESS Laserlõikus on levinud metallitööstuse ettevõtetes üle maailma.Laserlõikeprotsess on võrreldav teiste termiliste lõikeprotsessidega. Termilistes lõikeprotsessides kasutatakse soojusallikat, millest tulenev kuumus kontsentreeritakse töödeldava...