HFE 3i

Kõrge kvaliteet, madalad energiakulud ja konkurentsitu töötlemisstabiilsus painutuspressiga HFE3i

AMADA HFE3i tootesari kehastab uusimaid arenguid hüdrauliliste painutuspresside vallas. HFE-sarja tugevate omaduste alusel konstrueeritud 3i-sarja on täiendatud uute tootlikkust tõstvate lisadega ja üliinnovaatilise mitmikpuuteekraani liidesega. Töötlemistäpsus võimaldab väga kõrge kvaliteediga partiide valmistamist madalate energiakulude ja konkurentsitu töötlemisstabiilsusega. Väga lai valik suurusi (alates 50 tonnist ja 1,2 meetrist kuni 400 tonni ja 6 meetrini) ja funktsioone annab klientidele võimaluse konfigureerida ideaalne painutuslahendus oma spetsiifiliste vajaduste jaoks.

DIGITAALNE JA ÜHENDATUD

Tänu digitehnoloogiale ja innovaatilisele numbristik-juhtseadisele on HFE3i alati ühendatud ja täielikult integreeritud võrguühenduseta programmeerimistarkvaraga ning „Industrie 4.0“-ühilduv.

KESKKONNASÕBRALIK

ECO Drive System tagab hüdrosüsteemi nutika halduse, pakkudes mitmeid silmapaistvaid eeliseid nagu väiksem energiakulu, parem süsteemi jõudlus, töökindlus ja stabiilsus.

TÄPSUS JA USALDUSVÄÄRSUS

Talade paralleeldeformatsioonil põhinev AMADA patenditud kompenseerimissüsteem tagab püsiva kvaliteediga tulemused kogu painutuspikkuse ulatuses ilma vajaduseta lisada kulukaid elektromehaanilisi või hüdrosüsteeme. Peale selle on HFE3i varustatud rea mehaaniliste painutusnäidikutega (Bi-S) ja laserpainutusnäidikutega (Bi-M), mis tagavad maksimaalse painutustäpsuse ja väldivad väljapraagitud detailide teket.

Tehnilised andmed

HFE3i-5012HFE3i-5020HFE3i-8025HFE3i-1003
Painutusjõud (kN)5005008001000
Ülatala pikkus (mm)1270209025703110
Otsaraamide vahekaugus (mm)1035166521252705
Töökäik (mm)150200200200
Avatud kõrgus (mm)480470470470
C-raami sügavus (mm)100420420420
Töölaua kõrgus (mm)920960960960
Painutuskiirus (mm/s)25151515
Lähenemiskiirus (mm/s)220200200200
Ülesliikumise kiirus (mm/s)220150150150
Mõõdud:
Pikkus (mm)2653357540354615
Laius (mm)2267266026602660
Kõrgus (mm)2420244025402680
Mass (kg)3550470056006600
HFE3i-1303HFE3i-1703HFE3i-1704HFE3i-17045HFE3i-2203HFE3i-2204
Painutusjõud (kN)130017001700170022002200
Ülatala pikkus (mm)314031704230452032204280
Otsaraamide vahekaugus (mm)270027003760405027003760
Töökäik (mm)200200200200200200
Avatud kõrgus (mm)470470470470470470
C-raami sügavus (mm)420420420420420420
Töölaua kõrgus (mm)960960960960960690
Painutuskiirus (mm/s)101010101010
Lähenemiskiirus (mm/s)100100100100100100
Ülesliikumise kiirus (mm/s)100100100100100100
Mõõdud:
Pikkus (mm)462046505710600046505740
Laius (mm)270027632700270027632700
Kõrgus (mm)280528802890300031853080
Mass (kg)81501160013900148001375017000
HFE3i-4004HFE3i-4005HFE3i-4006
Painutusjõud (kN)400040004000
Ülatala pikkus (mm)410050206100
Otsaraamide vahekaugus (mm)323041505230
Töökäik (mm)350350350
Avatud kõrgus (mm)620620620
C-raami sügavus (mm)420420420
Töölaua kõrgus (mm)960960960
Painutuskiirus (mm/s)101010
Lähenemiskiirus (mm/s)100100100
Ülesliikumise kiirus (mm/s)100100100
Mõõdud:
Pikkus (mm)557064907570
Laius (mm)333032773330
Kõrgus (mm)338536853835
Mass (kg)244003350036000

1 + 7 =