HFE M2

Hõlpsalt kasutatav ja lihtsalt programmeeritav painutuspress HFE-M2 tagab püsiva kvaliteediga tulemused kogu painutuspikkuse ulatuses

Painutuspress HFE-M2 on konstrueeritud uusimaid tehnoloogilisi suundumusi järgides. Tänu uuele digitaalse puuteekraaniga juhtseadmele, energiat säästvale keskkonnasõbralikule tehnoloogiale ning lihtsat ja kiiret seadistamist võimaldavale tarvikuvalikule on HFE-M2 lihtne, keskkonnasõbralik ja paindlik lahendus.

LIHTNE TÄPSUS

Talade paralleeldeformatsioonil põhinev AMADA patenditud kompenseerimissüsteem tagab püsiva kvaliteediga tulemused kogu painutuspikkuse ulatuses ilma vajaduseta lisada kulukaid elektromehaanilisi või hüdrosüsteeme.

KESKKONNASÕBRALIK

ECO Drive System tagab hüdrosüsteemi nutika halduse, pakkudes mitmeid silmapaistvaid eeliseid nagu väiksem energiakulu, parem süsteemi jõudlus, töökindlus ja stabiilsus.

KASUTAJASÕBRALIK

HFE-M2 on varustatud rea funktsioonide ja seadistega, mis muudavad kogu painutusprotsessi lihtsaks ja intuitiivseks. Süsteemi kese on puuteekraani tehnoloogial põhinev numbristik-juhtseadis AB Pad Evolution – mitmekülgne ja kasutajasõbralik liides.

Tehnilised andmed

HFE-5012M2HFE-5020M2HFE-8025M2HFE-1003M2
Painutusjõud (kN)5005008001000
Ülatala pikkus (mm)1270209025703110
Otsaraamide vahekaugus (mm)1035166521252700
Töökäik (mm)150200200200
Avatud kõrgus (mm)480470470470
C raami sügavus (mm)100420420420
Töölaua kõrgus (mm)920960960960
Painutuskiirus (mm/s)15101010
Lähenemiskiirus (mm/s)185100100100
Ülesliikumise kiirus (mm/s)185100100100
Mõõdud:
Pikkus (mm)2585349039504535
Laius (mm)2190258025802580
Kõrgus (mm)2420244025402680
Mass (kg)3600470056006600
HFE-1303M2HFE-1703M2HFE-1704M2HFE-2203M2HFE-2204M2
Painutusjõud (kN)13001700170022002200
Ülatala pikkus (mm)31403170423032204280
Otsaraamide vahekaugus (mm)27052700376027003760
Töökäik (mm)200200200200200
Avatud kõrgus (mm)470470470470470
C raami sügavus (mm)420420420420420
Töölaua kõrgus (mm)960960960960960
Painutuskiirus (mm/s)1010101010
Lähenemiskiirus (mm/s)100100100100100
Ülesliikumise kiirus (mm/s)100100100100100
Mõõdud:
Pikkus (mm)45354565562545655655
Laius (mm)26202680262026802620
Kõrgus (mm)28052880289031853080
Mass (kg)815011600139001375017000

8 + 13 =